Опыт подтвержден результатом

100 Спецдозволів

За період дії постанови КМУ від 30.05.11 №615 "Про затвердження Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами" для наших клієнтів ми забезпечили отримання більше 100 спеціальних дозволів на користування надрами.

50 Проектів

За останні 3 роки понад 50 наших партнерів працюють за сучасними проектами, які ми розробили з врахуванням найменших деталей. Це проекти геологічного вивчення, технологічні схеми розробки родовищ, проекти зон санітарної охорони (ЗСО), робочі проекти родовищ, ОВНС та інші.

25 Геолвивчень

Для забезпечення раціонального видобутку корисних копалин геологи, гідрогеологи, екологи та технічниі спеціалісти НВП УКРГЕОЛОГСТРОМ провели та проводять геологічне вивчення більше як на 25 родовищах корисних копалин, Захистили результати в Державній комісії по запасам України (ДКЗ). 

Проекти виконані в 2011 році

№  Назва проекта Замовник
1. Радіаційно-гігієнічна оцінка корисної копалини Селищанського-1 родовища гранітів, гранодіоритів, амфіболітів, діабазів, що запланована до розробки у 2014 р. ТзОВ «СЕЛИЩАНСЬКИЙ ГРАНІТНИЙ КАР’ЄР»
Клиент - это важнейший посетитель на нашей территории; он не зависит от нас. Мы зависим от него. Он - не помеха нашей работы. Он - ее цель. Он не посторонний в нашем бизнесе. Он - его часть. Мы не делаем ему одолжение, обслуживая его. Он делает нам одолжение, позволяя обслуживать его.

Махатма Ганди

Среди наших клиентов Вы найдете